WordUp Silesia 7.12.2018

W DNIU 7 GRUDNIA W KATOWICACH ODBYŁA SIĘ #15 EDYCJA WORDUP.

Spotkanie deweloperów, użytkowników i pasjonatów platformy WordPress. Poświęcone budowaniu, obsłudze stron internetowych oraz wszelkich tematów pokrewnych tej dziedzinie.

W tej edycji WordUp w Katowicach wróciliśmy do tematu

„DLACZEGO POLECAMY WORDPRESS? KOMUNIKACJA DEVELOPERA Z KLIENTEM.”

Ten temat pojawiał się już w innych prezentacjach. Jednak za każdym razem ukazują się nowe wątki i pytania, które warto omówić i przedyskutować. Dlatego każda prezentacja związana z tematem komunikacji jest inna. Tak też było tym razem.

W tym przypadku więcej uwagi zostało poświęconej temu, dlaczego WordPress jest tak bardzo popularnym systemem CMS, dlaczego warto go używać. Jak wygląda i funkcjonuje społeczność WordPress. Jak dużo zastosowań może mieć platforma WordPress. Pokazałem także kilka przykładów rozpoznawalnych, ogólnoświatowych marek, których strony internetowe działają w oparciu o WordPress.

Warto także wspomnieć o interesujących prezentacjach: Krzysztof Dróżdż: „Aktualizować, zwlekać, ignorować? „Jeśli używasz WordPressa dłużej niż miesiąc, to pewnie przynajmniej raz dowiedziałeś się o jakiejś aktualizacji – wtyczki, motywu, albo WordPressa. Czy na pewno wiesz, co wtedy zrobić? oraz Wojciecha Babicza „Jak webmaster został politykiem, prawnikiem i administratorem serwerów jednocześnie”.

Jeśli jeszcze ich nie znacie, to warto poczekać na kolejnego WordUp aby je zobaczyć, pojechać do innego miasta. Dziękujemy organizatorom WordUp Silesia za zaproszenie, miłe przyjecie.

Back to top button