WordUp Silesia 7.12.2018

W DNIU 7 GRUDNIA W KATOWICACH ODBYŁA SIĘ #15 EDYCJA WORDUP.

Spotkanie deweloperów, użytkowników i pasjonatów platformy WordPress. Poświęcone budowaniu, obsłudze stron internetowych oraz wszelkich tematów pokrewnych tej dziedzinie.

W tej edycji WordUp w Katowicach wróciliśmy do tematu

„DLACZEGO POLECAMY WORDPRESS? KOMUNIKACJA DEVELOPERA Z KLIENTEM.”

Ten temat pojawiał się już w innych prezentacjach. Jednak za każdym razem ukazują się nowe wątki i pytania, które warto omówić i przedyskutować. Dlatego każda prezentacja związana z tematem komunikacji jest inna. Tak też było tym razem.

W tym przypadku więcej uwagi zostało poświęconej temu, dlaczego WordPress jest tak bardzo popularnym systemem CMS, dlaczego warto go używać. Jak wygląda i funkcjonuje społeczność WordPress. Jak dużo zastosowań może mieć platforma WordPress. Pokazałem także kilka przykładów rozpoznawalnych, ogólnoświatowych marek, których strony internetowe działają w oparciu o WordPress.

Warto także wspomnieć o interesujących prezentacjach: Krzysztof Dróżdż: „Aktualizować, zwlekać, ignorować? „Jeśli używasz WordPressa dłużej niż miesiąc, to pewnie przynajmniej raz dowiedziałeś się o jakiejś aktualizacji – wtyczki, motywu, albo WordPressa. Czy na pewno wiesz, co wtedy zrobić? oraz Wojciecha Babicza „Jak webmaster został politykiem, prawnikiem i administratorem serwerów jednocześnie”.

Jeśli jeszcze ich nie znacie, to warto poczekać na kolejnego WordUp aby je zobaczyć, pojechać do innego miasta. Dziękujemy organizatorom WordUp Silesia za zaproszenie, miłe przyjecie.

autor: Marcin Jóźwiak