Referencje

Tu głos oddajemy naszym klientom. Wierzymy, że bedą pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze partnera do współpracy. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami. Do zobaczeniu przy kolejnym projekcie.

Electro-System S.A.

Electro-system

ELECTRO-SYSTEM S.A.

Witryna została stworzona zgodnie ze standardami naszej firmy i Grupy REMONDIS, której jesteśmy częścią oraz wg naszych wymagań, oczekiwanej funkcjonalności, szybkości działania i kompozycji graficznej.

Ewa Skarzyńska
Wiceprezes Zarządu

Eko-Punkt

EKO-PUNKT S.A.

Owocna współpraca z firmą Dream Focus w zakresie stworzenia naszego nowego serwisu internetowego, pozwala nam polecić usługi Dream Focus firmom, które szukają zaufanego i pewnego partnera do realizacji własnych przedsięwzięć internetowych.

W imieniu Zarządu
Anna Szymańska, Renata Sarnecka

Etyczne Finanse

Etyczne Finanse

Miałem przyjemność współpracy z Marcinem Jóżwiakiem, założycielem Dream Focus. Marcin zaprojektował dla mojej firmy, logo, pictogram, wizytówki oraz stronę etycznefinanse.pl. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług, zostały wykonane bardzo profesjonalnie, na wysokim poziomie. Mam ten zaszczyt, że poznałem Marcina prywatnie, jest on nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale też wspaniałym człowiekiem, dlatego też zachęcam i polecam do skorzystania z usług Dream Focus.

Jan Gudaniec
Właściciel

REMONDIS Electrorecycling

REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.

Witryna została stworzona zgodnie ze standardami naszej firmy i Grupy REMONDIS, której jesteśmy częścią oraz wg naszych wymagań, oczekiwanej funkcjonalności, szybkości działania i kompozycji graficznej.

Mirosław Baściuk
Członek Zarządu

REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.

REMONDIS Electrorecycling poleca firmę DREAM FOCUS jako profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie realizacji i obsługi stron www. DREAM FOCUS wykonał projekt strony internetowej decydujesz.pl zgodnie z naszymi oczekiwaniami odnośnie funkcjonalności, szybkości działania i kompozycji graficznej oraz standardami Grupy REMONDIS. Realizacja projektu przebiegała terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków w zakresie bieżącej aktualizacji i obsługi technicznej strony.

Robert Wawrzonek
Członek Zarządu

CZD

Centrum Zdrowia Dziecka

Współpraca przy projekcie okładki do serii wydawniczej książek elektronicznych Wydawnictwa Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” przebiegła niezwykle energicznie i twórczo, oparta na głębokiej analizie potrzeb klienta i kontekstu zamówienia.

Anna Podkowa

RTCK

RTCK

RTCK

Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego partnera w zakresie usług bezpieczeństwa stron internetowych oraz systemów internetowych.

Rafał Hatlaś
IT Manager

Szkoła podstawowa nr 231 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. M. Zaruskiego

Firma Dream Focus jest podmiotem, który profesjonalnie podchodzi do klienta, traktując go jako partnera. Wspierając swoim doświadczeniem i ciekawymi pomysłami. Zawsze rzetelnie podchodzi do powierzonych zadań.

Barbara Budek
Dyrektor

Lepsza Komunikacja

LEPSZA KOMUNIKACJA

Współpracowałem z firmą Dream Focus, która stworzyła na moje potrzeby logo. Zostało ono zaprojektowane bardzo profesjonalnie i było odpowiedzią na moje potrzeby. Współpraca układała się pomyślnie i jestem z niej bardzo zadowolony.

Igor Kowalski
Właściciel

Archutowska Kancelaria Notarialna

Kancelaria Notarialna

Owocna współpraca. Szybko zweryfikowaliśmy potrzeby naszej Kancelarii.  Firma Dream Focus wykonała stronę internetową.
W efekcie mamy dobrze działającą, nowoczesną i estetyczną stronę internetową. Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego wykonawcę. Dziękujemy!

Magdalena Archutowska Notariusz / Właściciel Kancelarii 

How To Do It

HowToDoIt

Współpracowałem z firmą Dream Focus, która stworzyła na nasze potrzeby moje potrzeby identyfikacje wizualną oraz stronę internetową. Praca z firmą układała się pomyślnie. Poziom usługi oceniam na bardzo wysoki. Wsparcie na całym etapie projektu, także po oddaniu.

Fryderyk Szymkowski
Właściciel

Lorens

Lorens

Bardzo owocna i przyjemna współpraca. Szybko zweryfikowaliśmy faktyczne potrzeby naszej firmy.  Dostosowaliśmy wygląd i funkcjonalność naszej strony. W efekcie mamy świetnie działającą, nowoczesną i estetyczną stronę internetową. Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego partnera.
Dziękujemy!

Jakub Lorens
Dyrektor Zarządzający

Optimum Biuro Rachunkowe

OPTIMUM SP Z O.O.

Firmą Dream Focus stworzyła dla naszej kancelarii stronę internetową oraz identyfikację wizualną. Prace były wykonywane profesjonalnie. Otrzymaliśmy wsparcie w każdym całym etapie projektu, także po oddaniu.Firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków w zakresie bieżącej obsługi strony internetowej. Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego partnera.

Przemysław Szafrański
Prezes Zarządu

Parafia Przemienienia Pańskiego Radzymin

Parafia Rzymsko Katolicka Przemienienia Pańskiego

Firmą Dream Focus stworzyła dla naszej parafii stronę internetową oraz identyfikację wizualną. Prace były wykonywane profesjonalnie, z należytą starannością.Firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków w zakresie bieżącej obsługi strony internetowej. Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego partnera.

Proboszcz ks. prał. Stanisław Popis

Akademia Pazury Tygrysa

Akademia Kung Fu Pazury Tygrysa

Firma Dream Focus wykonała dla nas nowoczesną, przejrzystą i szybką stronę internetową dzięki czemu potencjalni klienci mogą wygodnie z niej korzystać. Prace nad stroną przebiegały w sympatycznej atmosferze a dużym plusem było podsunięcie nam kilku pomysłów co można zrobić jeszcze lepiej niż zakładaliśmy. Zdecydowanie polecamy współpracę z tą firmą!”

Si Fu Sławomir Chmielewski
Założyciel Akademii

Parafia Matki Bożej Królowej Polski Wyszków Rybienko Leśne

Parafia Matki Bożej Królowej PolskiWyszków – Rybienko Leśn

Firmą Dream Focus stworzyła na potrzeby Parafii logo i identyfikację wizualną. Została ono zaprojektowana bardzo profesjonalnie, z należytą starannością i było odpowiedzią na nasze potrzeby. Realizacja projektu przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów. Zdecydowanie polecam firmę Dream Focus jako profesjonalnego partnera.

Proboszcz Ks. Jarosław Balikowski

Kancelaria Księgowa

Kancelaria Księgowa Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. kom.

Z całkowitym przekonaniem mogę polecić usługi Dream Focus. Profesjonalnie wykonała dla nas projekt funkcjonalnej strony internetowej oraz nowego logo. Całkowicie wypełniła nasze oczekiwania sprawnie i szybko. Na bieżąco służy wsparciem w zakresie jej bezpieczeństwa. Jest rzetelnym partnerem.

Norbert Gałecki
Prezes

Krystyna Buzarewicz

Krystyna Buzarewicz Carpe Cairos

Firma Dream Focus stworzyła, zgodnie z moimi oczekiwaniami, minimalistyczną i estetyczną stronę internetową moich usług rozwojowych, zawierającą blog. Na każdym etapie tworzenia strony mogłam liczyć na wsparcie i merytoryczne konsultacje. Zdecydowanie rekomenduję firmę Dream Focus jako  rzetelnego, profesjonalnego partnera.

Krystyna Buzarewicz
Carpe Cairos

Paweł Maciążek Radca Prawny

Polecam usługi firmy Dream Focus. Profesjonalne i empatyczne podejście właściciela przełożyło się na stworzeniem nowoczesnej i estetycznej strony internetowej oraz na zaprojektowanie logo mojej kancelarii. Dziękuję za zaangażowanie na każdym etapie projektu.

Paweł Maciążek

ActivoLogistics

Współpraca z firmą DREAM FOCUS to czysta przyjemność. Projekt został stworzony szybko, fachowo i zgodnie z oczekiwaniami a sugestie rozwiązań Pana Marcina są często bardzo pomocne. Rekomenduję realizację projektów z DREAM FOCUS.

Łukasz Chadaj 
Sales Manager

REHABKA sp. z o.o.

Z firmą DREAM FOCUS zetknęliśmy się w kryzysowej sytuacji, gdy nasza strona www.rehabka.pl zbudowana na Word Press odmówiła współpracy. Natychmiastowo otrzymaliśmy wsparcie techniczne, dodatkowo została przejrzana funkcjonalność strony i wskazane słabe punkty. Do dziś współpracujemy w zakresie bezpieczeństwa strony oraz projektu nowej. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu DREAM FOCUS nasza współpraca trwa już od dłuższego czasu i rozwija swój zakres tematyczny.

Polecam współpracę z firmą DREAM FOCUS.

Barbara Sewastianik
Dyrektor Administracyjny

Back to top button