FOTOGRAFIA

Strony Internetowe

Fotografia, to coś znacznie więcej niż tylko technika. To magia. Możliwość zapisu ulotnych chwil, często także emocji. Dzięki fotografii możemy wracać do momentów z przeszłości, możemy oglądać wydarzenia, które nigdy już nie wrócą.

Inspiracja – to fundament dobrego zdjęcia. Jak? Gdzie? I Kiedy? Pomysł na sesję zdjęciową nie jest sprawą zupełnie spontaniczną, wbrew pozorom, wymaga pracy i przygotowania. Często trzeba wcześniej poznać miejsce, gdzie będzie się robiło zdjęcie, wykonać drafty, szkice. Zobaczyć jak układają się kadry z różnych perspektyw. Należy poznać światło o rożnych porach dnia.

Pomysł pojawia się po złączeniu tego wszystkiego w jedną całość – a efekty często mogą przerosnąć nasze oczekiwania.

Wykonujemy: zdjęcia portretowe, reklamowe, reportażowe, zdjęcia podczas różnych wydarzeń, imprez, fotografie osób udzielających wywiadów, jak również zdjęcia okolicznościowe.

Postprodukcja

Chociaż większość ludzi uważa się, że zdjęcie powstaje na poziomie aparatu, a nie ekranu komputera, nie warto rezygnować z postprodukcji. Programy do obróbki obrazu są współczesną ciemnią fotograficzną.

Wykonujemy retusz, edycję i wszelkiego rodzaju zmiany na zdjęciach własnych oraz dostarczonych do nas przez klientów.

Fotografia

NASZE PORTFOLIO

Zobacz wykonane przez nas zdjęcia. Dla twojej wygody pogrupowaliśmy je w następujących kategoriach: zdjęcia studyjne, uroczystości okolicznościowe, śluby, sesje rodzinne, polityka, plan filmowy, motoryzacja, iventy, zdjęcia firmowe, headshoot.

Dołącz do grona naszych Klientów

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, porozmawiać, poznać nas.
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pin It on Pinterest

Share This