Ikony-photo

Fotografia

Sesje zdjęciowe

Fotografia, to coś znacznie więcej niż tylko technika. To magia. Możliwość zapisu ulotnych chwil, często także emocji. Dzięki fotografii możemy wracać do momentów z przeszłości, możemy oglądać wydarzenia, które nigdy już nie wrócą. Aby zdjęcia było po prostu dobre nie wystarczy tylko sprzęt. Niezbędny jest pomysł, który pojawia się po złączeniu tego wszystkiego w jedną całość – a efekty często mogą przerosnąć nasze oczekiwania.

Wykonujemy:

Zdjęcia portretowe, reklamowe, reportażowe, zdjęcia podczas różnych wydarzeń, imprez, fotografie osób udzielających wywiadów, jak również zdjęcia okolicznościowe.

Inspiracja

To fundament dobrego zdjęcia. Jak? Gdzie? I Kiedy? Pomysł na sesję zdjęciową nie jest sprawą zupełnie spontaniczną, wbrew pozorom, wymaga pracy i przygotowania. Często trzeba wcześniej poznać miejsce, gdzie będzie się robiło zdjęcie, wykonać drafty, szkice. Zobaczyć jak układają się kadry z różnych perspektyw. Należy poznać światło o rożnych porach dnia.

Postprodukcja

Chociaż większość ludzi uważa się, że zdjęcie powstaje na poziomie aparatu, a nie ekranu komputera, nie warto rezygnować z postprodukcji. Programy do obróbki obrazu są współczesną ciemnią fotograficzną.

Back to top button