ikony-audit

Audyt strony www

Gdy masz już WordPress ale nie wiesz czy działa poprawnie, widzisz błędy, strona wolno się ładuje, realizujesz nową stronę i chcesz ją sprawdzić, chcesz wykonać okresowe sprawdzenie techniczne strony www, były robione duże zmiany itp – w wyniku audytu otrzymasz potrzebne informacje. 

Zakres prac?

Zakres przeprowadzanego audytu jest ustalany w zależności od potrzeb klienta, danego przypadku. Zwykle zawiera takie elementy jak: sprawdzenie aktualności: motywy, wtyczek i samego WordPress, wydajności strony, konfiguracje bezpieczeństwa, zasadności używania zastosowanych wtyczek itd.

W wyniku audytu otrzymasz raport z informacjami co należy poprawić / zmienić w sprawdzanej stronie www. Jeśli będzie ci potrzebna pomoc we wdrożeniu zmian zobacz naszą propozycję w zakresie obsługi stron interentowych.

Wykonaliśmy już dużo audytów, w tym temacie dzieliliśmy się swoimi wnioskami w prezentacji na WordCamp Gdynia – link do prezentacji.

Współpraca z nami

Dokładamy wszelkich starań aby praca i komunikacja przebiegła szybko oraz sprawnie. W sprawach formalnych takich jak podpisanie umów, zamówień, zleceń prac itp., jesteśmy przyjaźni dla klienta. 
Rozliczenie prac odbywa się na podstawie faktury VAT (poprzedzonej fakturą Proformą).

Back to top button