Ikony-www2

Strony internetowe

Strony internetowe tworzymy od 2002 roku. Oferujemy realizację stron od koncepcji, projektu do wdrożenia gotowej strony. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie. Dbamy aby nasze realizacje były bezpieczne, szybkie, responsywne RWD oraz łatwe w obsłudze.

Jaka powinna być strona www?

 • Przede wszystkim powinna być dobrze przemyślana, tak aby zawierała pełen zestaw informacji przedstawiących firmę, jej ofertę lub produkt itp.
 • Responsywna aby na urządzeniach takich jak tablety, telefony i komputery wyświetlała się w jasny, czytelny i estetyczny sposób.
 • Atrakcyjna graficznie z intuicyjną nawigacją.
 • Aktualna tj. zawierająca bieżące informacje o ofercie.
 • Bezpieczna i zgodna z obowiązującymi standardami.

Takie właśnie rozwiązania rekomendujemy i przedstawiamy naszym klientom.

Wdrożenia istniejących projektów graficznych

Jeśli masz już gotowy projekt funkcjonalny i graficzny strony w plikach np Figma, PSD, Affinity, XD itp – potrzebujesz aby do wdrożyć do strony internetowej. Napisz do nas, wykonamy wdrożenie według Twoich wymagań i specyfikacji.

Kodujemy projekt graficzny do HTML używamy semantycznego kodu, przykładamy duża uwagę aby zakodowania strona była RWD – responsywna, szybko się ładowała. 

Jeśli potrzebujesz strony statycznej, landing page, strony z systemem zarządzania treścią (CMS np. WordPress) sklepu internetowego (WooCommerce) to zrealizujemy prace z wykorzystaniem takich technologii jak: HTML, PHP, CSS, JS.

Migracja do WordPress

Być może masz już działającą stronę www jako stronę statyczną a może system CMS który nie spełnia twoich oczekiwań. Nie jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Pomożemy w migracji twojej strony do CMS WordPress. Przygotujemy dedykowany motyw odpowiadający za wygląd graficzny i wdrożymy potrzebne funkcjonalności. Tak aby użytkownicy mogli łatwiej niej korzystać a sama strona była także bardziej przyjazna dla wyszukiwarek takich jak google. Więcej o usługach związanych z CMS WordPress.

Obsługa stron internetowych

Jeśli posiadasz stronę internetową, chcesz dokonać w niej zmian, aktualizacji treści, może chcesz dodać jaką funkcjonalność, zrobić kopię zapasową (backup), chcesz monitorować działanie strony czy sklepu internetowego. Potrzebujesz na bierząco wsparcia technicznego to możemy je zapewnić. Więcej o obsłudze stron www.

Podsumowując oferujemy:

 • Projekty i realizacje stron internetowych (projekt funkcjonalności, projekty graficzne, wykonanie oraz obsługę istniejących stron).
 • Konsultacje stron www.
 • Audyty istniejących stron interentowych.
 • Modyfikacje, administrowanie, aktualizowanie, wykonywanie kopii zapasowych istniejących stron internetowych.
 • Naprawę stron internetowych uszkodzonych w wyniku włamania lub błędów obsługi.
 • Wykonujemy strony statyczne, landing page.
 • Prowadzimy warsztaty i szkolenia we wcześniej wspomnianej tematyce – zobacz naszą ofertę w tym zakresie.
 • Jeśli chciałbyś zlecić coś czego nie wymieniliśmy, napisz do nas chętnie porozmawiamy i przedstawimy naszą ofertę.

Czy strony internetowe są potrzebne?

Z każdym rokiem wzrasta liczba osób korzystających z internetu: robiących zakupy online, piszących blogi, reklamujących swoje produkty i usługi a także zwykłych użytkowników, dla których pierwszym źródłem informacji jest internet i jego zasoby. W tym kontekście odpowiedź na nasze pytanie jest oczywista. Tak, strony internetowe są wręcz niezbędne.

W dzisiejszym świecie bardzo cennymi zasobami są informacja i czas. To te elementy mogą decydować o zyskach i działaniu Twojej Firmy. Informacja przekazywana w internecie posiada nieograniczony zasięg, jest łatwa i szybka do uzyskania. Dlatego nie trać czasu stwórz i zadbaj z nami i swoją stronę interentową.

Współpraca z nami

Dokładamy wszelkich starań aby praca i komunikacja przebiegła szybko oraz sprawnie. W sprawach formalnych takich jak podpisanie umów, zamówień, zleceń prac itp., jesteśmy przyjaźni dla klienta. Rozliczenie prac odbywa się na podstawie faktury VAT (poprzedzonej fakturą Proformą).

Potrzebujesz więcej informacji?

Referencje

Portfolio

Paweł Jankowski Kancelaria Radcy Prawnego

Etyczne Finanse

Sławomir Chmielewski

Activo Logistics

Paweł Maciążek Kancelaria Radcy Prawnego

Katro Ogrody

Opportunity

Remondis Electrorecycling

Back to top button