Ikony-workshop

Warsztaty i konsultacje

Gdy przychodzi nowy klient, chce poznać ofertę na realizację sklepu lub strony internetowej, przebudowę czy obsługę istniejącej strony www, projekt identyfikacji wizualnej itd., prosi o ofertę z konkretną wyceną. Niestety po kilku pytaniach zwykle okazuje się, że klient tak naprawdę nie do końca wie czego potrzebuje i jaki powinien być zakres prac. Wynika to często z braku doświadczenia, nieznajomości rozwiązań technicznych ale także niewiedzy na temat tworzenia, funkcjonowania stron i sklepów internetowych. 

Klienci często nie zdają sobie sprawy co składa się na cały proces realizacji i wpływa na cenę projektu. Czasem zdarza się niedocenianie profesjonalnego wykonania i obsługi stron www. Niewłaściwe podejście „cena czyni cuda”. 

Klienci inwestują duże kwoty w inne rejony działania firmy, niestety czasem bardzo zdawkowo traktując realizację i obsługę strony czy sklepu. To poważny błąd zwłaszcza, że w obecnym świecie. To właśnie strona www w dużym stopniu przyczynia się do wzmocnienia wizerunku i rozpoznawalności firmy na rynku. Co za tym idzie sprzedaży towarów i usług, czyli zwiększenia przychodu z działalności.

Istotną sprawą jest więc uświadomienie sobie z czego składa się proces realizacji projektu, jak przebiega i ile kosztuje. Idealną formą zdobycia tej wiedzy są właśnie warsztaty i konsultacje. Często dopiero wtedy klient jest w stanie określić swoje potrzeby i cele biznesowe. W oparciu o tą wiedzę może konstruować konkretne zapytania ofertowe, specyfikacje zamówienia, analizować oferty, które da się merytorycznie porównać. Tak aby finalnie wybrać tą najbardziej korzystną. 

Do kogo adresowane są nasze warsztaty?

Konsultacje i warsztaty mogą być ogólne lub indywidualne, skierowane na analizę konkretnych potrzeb firmy, wybranego działu. Dają możliwość zdobycia lub uaktualnienia wiedzy, dzięki której można precyzyjnie określić co jest dla nas istotne ww kontekście.

Przykładowy zakres

Na warsztatach między innymi dowiesz się:

  • Jaki rodzaj kompetencji jest potrzeby aby wykonać poszczególne etapy prac.
  • Jakie są etapy prac i ich kolejność.
  • Jaka jest potrzebna infrastruktura technologiczna.
  • Na co należy zwrócić uwagę w kontekście bezpieczeństwa i optymalizacji strony internetowej.
  • Jak zarządzać budżetem, czy potrzebne są środki na wykonanie strony www czy też na obsługę.
  • Reklama i pozycjonowanie.
  • Audyt
  • Zakres prac i wiele więcej …

Z naszego doświadczenia wynika, że przeprowadzone konsultacje często zmieniały podejście klienta do realizacji całego projektu. Miały wpływ nie tylko na jego specyfikę, zakres prac ale także na budżet oraz wybór wykonawców. 

Ile to kosztuje?

W dzisiejszych czasach najcenniejsza jest informacja i świadomość gdzie warto pieniądze wydać a gdzie nie. Tę wiedzę można uzyskać na naszych warsztatach. Dlatego rekomendujemy ich przeprowadzenie zwłaszcza przed wykonaniem złożonego zlecenia. Ponieważ dzięki temu projekt jest lepiej dopasowany do potrzeb a środki są mądrzej zagospodarowane, nie wydając ich na to co zbędne.

Cena warsztatów i konsultacji określana jest indywidualnie w zależności od zakresu merytorycznego i czasowego, ilości uczestników oraz prelegentów, omawiających dane zagadnienia.

Jeśli masz pytania, potrzebna jest wycena, rozmowa – Zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz kontaktowyPola oznaczenie (*) są wymagane aby wysłać formularz. Przepraszam za checkboxy. My także ich nie lubimy. Chcemy jednak działać zgodnie z prawem. Nie bój się, nie mamy zamiaru rozsyłać spamu. W każdej chwili będziesz mógł wycofać udzielone zgody. Więcej szczegółów możesz znaleźć w naszej polityce prywatności i plików cookies.

Back to top button