W DNIU 7 LISTOPADA W ŁODZI ODBYŁA SIĘ #12 EDYCJA WORDUP.

Kolejne spotkanie twórców, użytkowników i pasjonatów platformy WordPress. Tym razem edycja dla początkujących. Na której prezentowałem temat:

„DLACZEGO POLECAMY WORDPRESS? KOMUNIKACJA DEVELOPERA Z KLIENTEM.”

Ten temat pojawiał się już w innych prezentacji. Jednak za każdym razem ukazują się nowe wątki i pytania, które warto omówić i przedyskutować. Dlatego każda prezentacja związana z tematem komunikacji jest inna. Tak też było tym razem. W tym przypadku więcej uwagi zostało poświęconej temu jak wyglądają etapy pracy z klientem w trakcie budowy stron opartych na WordPress. Jak podzielić taką komunikację na etapy zrozumiałe i akceptowalne dla klienta. Co jak się okazuje nie jest takie oczywiste, a może bardzo ułatwić pracę dla obu stron zamawiającego i wykonawcy. 

Poruszony został także wątek zamówień, umów i zakresu prac po wdrożeniu. Począwszy do aktualizacji WordPress, motywów i pluginów, aktualizacji i rozbudowy treści serwisu, seo, zabezpieczania i backupu obsługiwanych stron internetowych.

Mowa też była o tym jak ważnym czynnikiem jest jakoś kontaktów, terminowość obopólne zadowolenie z wykonanej pracy. 

Warto także wspomnieć o interesujących prezentacjach Kasi Janoskiej “Pomocy! Czyli jak pytać, by nie błądzić”  oraz Tomasz Dziudywtyczkach do WordPress”. Jeśli jeszcze ich nie znać to warto poczekać na kolejnego WordUp aby je zobaczyć, pojechać do innego miasta.

Dziękujemy organizatorom WordUp Łódż za zaproszenie, miłe przyjecie, dobrą atmosferę i organizację spotkania. 

autor: Marcin Jóźwiak