WordUp Łódź 7.11.2018

W DNIU 7 LISTOPADA W ŁODZI ODBYŁA SIĘ #12 EDYCJA WORDUP.

Kolejne spotkanie twórców, użytkowników i pasjonatów platformy WordPress. Tym razem edycja dla początkujących. Na której prezentowałem temat:

„DLACZEGO POLECAMY WORDPRESS? KOMUNIKACJA DEVELOPERA Z KLIENTEM.”

Ten temat pojawiał się już w innych prezentacjach. Jednak za każdym razem ukazują się nowe wątki i pytania, które warto omówić i przedyskutować. Dlatego każda prezentacja związana z tematem komunikacji jest inna. Tak też było tym razem. W tym przypadku więcej uwagi zostało poświęconej temu, jak wyglądają etapy pracy z klientem w trakcie budowy stron opartych na WordPress. Jak podzielić taką komunikację na etapy zrozumiałe i akceptowalne dla klienta. Okazuje się, że nie jest to takie oczywiste a może bardzo usprawnić pracę dla obu stron – zamawiającego i wykonawcy. 

Poruszony został także wątek zamówień, umów i zakresu prac po wdrożeniu. Począwszy od aktualizacji WordPress, motywów i pluginów, aktualizacji i rozbudowy treści serwisu, seo, zabezpieczania i backup’u obsługiwanych stron internetowych.

Mowa też była o tym jak ważnym czynnikiem jest jakość kontaktów, terminowość, obopólne zadowolenie z wykonanej pracy. 

Warto także wspomnieć o interesujących prezentacjach Kasi Janoskiej “Pomocy! Czyli jak pytać, by nie błądzić”  oraz Tomasza Dziudywtyczkach do WordPress”. Jeśli jeszcze ich nie znacie to warto poczekać na kolejnego WordUp aby je zobaczyć, pojechać do innego miasta.

Dziękujemy organizatorom WordUp Łódż za zaproszenie, miłe przyjecie, dobrą atmosferę i organizację spotkania. 

Back to top button