WordUp Kraków 28.09.2018

W dniu 28 września w Krakowie odbędzie się WordUp.

Spotkanie twórców, użytkowników i pasjonatów WordPressa, oprogramowania z którego korzysta 30 proc. wszystkich stron internetowych.

„Jednym z prelegentów będzie Marcin Jóźwiak, który posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, kodowaniu i obsłudze stron opartych o WordPress. Marcin opowie nam o realizacji i obsłudze strony z punktu widzenia developera. Będzie to spojrzenie na błędy, zaniedbania w komunikacji z klientem i ich konsekwencje. Ponieważ uczenie się na własnych błędach bywa bolesne, a o komunikację z klientem dbać należy, to warto posłuchać tej prelekcji”.

Temat prezentacji: „Dlaczego polecamy WordPress? Komunikacja developera z klientem.”

W taki sympatyczny sposób zapowiedziano prelekcję na WordUp. W prezentacji była mowa o tym dlaczego WordPress zawdzięcza swoją dużą i stale rosnącą popularność wśród deweloperów stron internetowych. Mowa była także o tym jak wygląda cały proces tworzenia stron internetowych opartych na WordPress. Od samej koncepcji strony internetowej, poprzez projekty: UX, UI, strategii, projektowania graficznego, copywritingu, kodowania, testów aż do opublikowania wersji finalnej gotowej strony internetowej.

Wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o cms WordPress, poznać ciekawych ludzi, miło zapraszamy na WordUp’y odbywające się w różnych miastach Polski.

Back to top button